polski angielski niemiecki

Plac dla kamperów KEJA przyjazny dla zwierząt

Miejsce do zmywania naczyń ...

Nowe kabiny prysznicowe ...

Nasze pokoje ...

Nasze pokoje ...

Prysznice i kuchnia ...

Plac zabaw dla dzieci ...

Piękna plaża w Pustkowie ...

Plac dla kamperów Pustkowo ...

Plac dla kamperów Keja Pustkowo...

Plac zabaw dla naszych gości...

Zapraszamy na plac dla kamperów KEJA w Pustkowie!

Zapraszamy do KEJA w Pustkowie !

Tanie noclegi nad morzem

Gdy zbliża się sezon wakacyjny, każdy szuka dobrej oferty noclegów nad morzem. Kierujemy się wtedy nie tylko standardami, ale także ceną, która w okresie wakacyjnym wzrasta czasem nawet kilkukrotnie. Tanie noclegi nad Bałtykiem to rzadka oferta, która jeśli już się pojawi, szybko zostaje wykorzystana.

Noclegi nad morzem

Zależnie od tego na jakie standardy liczymy i jakie mamy wymagania, hotele, hostele, domki, pokoje, pola namiotowe oraz kempingi oferują różnorodne ceny, które niekiedy przekraczają nasze możliwości finansowe. Wakacje nad polskim morzem bywa kosztowne, dlatego warto przygotować się na urlop wcześniej i zarezerwować najkorzystniejszą ofertę taniego noclegu, który uda się znaleźć.

tanie noclegi nad morzem

Pokoje nad Morzem Bałtyckim

Najchętniej wybieranym miejscem do zakwaterowania w czasie wakacji są wciąż pokoje w domach wczasowych, w tym tanie pokoje w Pustkowie. Ceny takich noclegów wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych za dobę. Wszystko zależy od tego, czy wybrany pokój jest wyposażony w luksusowe sprzęty i udogodnienia, które są dodatkowymi kosztami. Coraz chętniej jednak wczasowicze skłaniają się ku noclegom w przyczepach kempingowych lub na polach namiotowych, które są dużo tańsze, a równie wygodne i komfortowe. Pola namiotowe takie, jak KEJA, są wyposażone w aneks kuchenny dostępny dla wszystkich, toaletę, miejsce do mycia naczyń, grilla, plac zabaw dla dzieci, a ich niewątpliwą zaletą jest to, że mieszkając w takim miejscu, wciąż mamy bliski kontakt z naturą. Pola namiotowe i kempingi nad polskim morzem są coraz bardziej komfortowe, a ich ceny przyjazne dla kieszeni urlopowiczów. Za nocleg na polu kempingowym zapłacimy dużo mniej niż za pokój w domku.

Domki nad morzem

Wybierając się na wczasy nad morzem z większą grupą znajomych lub rodziny, chętnie wybieramy cały domek, który staje się naszym miejscem noclegowym. Ceny domków są dużo wyższe niż ceny standardowych, pojedynczych pokoi. Jest to oczywiście większy luksus i wygoda, choć należy przygotować się na to, że tydzień zamieszkiwania domku nad morzem, może kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

Plac dla kamperów KEJA

Plac dla kamperów KEJA oferuje tanie noclegi w przyjaznej okolicy, jaką jest Pustkowo. Położona tuż nad Bałtykiem, niewielka wioska jest świetną miejscowością dla rodzin z dziećmi oraz mniejszych grup osób, które szukają spokoju za atrakcyjną cenę!

SZYBKI KONTAKT
606242025 pustkowo+48 606 24 20 25
mail keja pustkowokeja@keja.info.pl
pokoje blisko morza wynajem przyczep keja

NASZA LOKALIZACJA

mapka kontaktowa pustkowo