polski angielski niemiecki

Okolica

Okolica obiektu Keja to istny raj dla tych którzy chcą spędzić udany urlop. Plaża w okolicach kempingu jest wyjątkowo czysta i szeroka. Co roku plaża w Pustkowie otrzymuje Błękitną Flagę, to międzynarodowe wyróżnienie przyznawana jest kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzonych działań edukacyjnych i informacyjnych.

Goście pola namiotowego Keja oprócz wypoczynku na plaży mogą aktywnie spędzić czas spacerując, jeżdżąc na rowerze jak również kożystając z profesjonalnych ośrodków sportowych. W kalendarz Pustkowskich iprez wpisał się turniej tenisa ziemnego amatorów Pustkowo Cup, który co roku przyciąga coraz to większe rzesze misłośników tego sportu.

Plac dla kamperów położony pomiędzy Pobierowem i Rewalem, które oddalone są jedynie 10 min drogi wzdłuż plaży. W pobliżu pola namiotowego Keja znajduje się Park Wieloryba, kolej wąskotorowa kursująca przez zalesione okolice, pozwalająca odwiedzić położone w pobliżu miejscowości, dom Ewy Braun, replika krzyża z Giewontu, ruiny kościoła w Trzęsaczu oraz wiele innych atrakcji.


Wielkanoc w Pustkowie

Krzyż Pustkowo

Rewal

Rewal

Rewal

Pustkowo

Pustkowo plaża

Pustkowo plaża

Pustkowo plaża

Bar na plaży

Plaża Pustkowo

Wolin

Wolin

Trasy rowerowe

Plaża

Plaża

Domek Ewy Braun

Domek Ewy Braun

zejście na plażę

zejście na plażę


SZYBKI KONTAKT
606242025 pustkowo+48 606 24 20 25
mail keja pustkowokeja@keja.info.pl
pokoje blisko morza wynajem przyczep keja

NASZA LOKALIZACJA

mapka kontaktowa pustkowo