polski angielski niemiecki

Plac dla kamperów KEJA przyjazny dla zwierząt

Miejsce do zmywania naczyń ...

Nowe kabiny prysznicowe ...

Nasze pokoje ...

Nasze pokoje ...

Prysznice i kuchnia ...

Plac zabaw dla dzieci ...

Piękna plaża w Pustkowie ...

Plac dla kamperów Pustkowo ...

Plac dla kamperów Keja Pustkowo...

Plac zabaw dla naszych gości...

Zapraszamy na plac dla kamperów KEJA w Pustkowie!

Zapraszamy do KEJA w Pustkowie !

Plac dla kamperów nad morzem

Plac dla Kamperów nad morzem.

Parking dla kamperów nad morzem to ciekawy pomysł na spontaniczne lub zaplanowane wakacje z rodziną w cichej i przyjaznej okolicy, jaką jest Pustkowo tuż obok Pobierowa.

Pobierowo to mała miejscowość w zachodniopomorskim, do której co roku przybywają tłumy wczasowiczów, pragnących zaznać spokoju, relaksu oraz zaczerpnąć świeżego powietrza i spędzić ciekawie urlop.

KEJA

Dla osób, które nie szukają zwykłych pokoi noclegowych, KEJA oferuje możliwość wynajęcia pola namiotowego lub miejsca na parkingu dla kamperów! To doskonały pomysł na urozmaicenie swoich wakacji. Wczasy nad Morzem Bałtyckim wcale nie muszą być drogie. Wynajmując plac dla kampera w KEJA, można dużo zaoszczędzić. Kampery nad morzem są komfortowe, utrzymane w bardzo dobrym stanie, czyste i w pełni wyposażone. Posiadają przyłącza do prądu, lodówkę, czajnik, zestaw naczyń, pościel oraz stolik ogrodowy, który można umiejscowić przed przyczepą.

kemping Pustkowo

Atrakcje i udogodnienia

Miejsce na kampera nad morzem to opcja nie tylko dla samotnych par lub pojedynczych osób. To także ciekawy pomysł na nocleg dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu KEJA znajduje się wiele atrakcji w tym plac zabaw dla najmłodszych, ogólnodostępny grill, świetlica z kominkiem oraz stołem do ping-ponga, a także darmowa wypożyczalnia rowerów. Ponadto KEJA umiejscowiona jest w okolicy, która pozwala wyruszyć na rowerowe wycieczki lub piesze spacery! Zielone tereny, świeże powietrze i piaszczysta plaża w Pustkowie, to przepis na udany urlop!

Zalety kemperów nad morzem

Opłaty za kampera nad Bałtykiem są dużo niższe niż ceny pokoi noclegowych, zatem warto zwrócić uwagę na parking dla kamperów w ośrodku KEJA, który gwarantuje najkorzystniejszą ofertę. Wygodna lokalizacja, spokojna i rodzinna atmosfera oraz atrakcje, to zalety placu dla kamperów. Ponadto komfort i wygoda, a także czystość i najpotrzebniejsze sprzęty dostępne w kamperach KEJA, skłaniają wczasowiczów do rezerwacji, a piaszczysta i czysta plaża w Pustkowie, znajdująca się zaledwie 300 metrów dalej, zachęca do wypoczynku.

SZYBKI KONTAKT
606242025 pustkowo+48 606 24 20 25
mail keja pustkowokeja@keja.info.pl
pokoje blisko morza wynajem przyczep keja

NASZA LOKALIZACJA

mapka kontaktowa pustkowo