polski angielski niemiecki

Plac dla kamperów KEJA przyjazny dla zwierząt

Miejsce do zmywania naczyń ...

Nowe kabiny prysznicowe ...

Nasze pokoje ...

Nasze pokoje ...

Prysznice i kuchnia ...

Plac zabaw dla dzieci ...

Piękna plaża w Pustkowie ...

Plac dla kamperów Pustkowo ...

Plac dla kamperów Keja Pustkowo...

Plac zabaw dla naszych gości...

Zapraszamy na plac dla kamperów KEJA w Pustkowie!

Zapraszamy do KEJA w Pustkowie !

Serwis kamperów

Serwis dla kamperów Pustkowo

Wakacje to doskonały czas na podróże, zarówno te bliższe, jak i dalsze. Miłośnicy natury i nadmorskich klimatów mogą skorzystać z oferty Stellplatz Keja, który znajduje się w miejscowości Pustkowo, tuż obok Pobierowa. Keja, to nie tylko plac dla kamperów, na którym można wynająć wyposażoną, komfortową przyczepę, ale także pole namiotowe, ogrodzone i nadzorowane.

Keja w swojej ofercie posiada usługę serwisu dla kamperów. Turyści, którzy podróżują swoimi kamperami, mogą zatrzymać się na terenie kempingowym i skorzystać z możliwości opróżnienia toalety, czy pozbycia się brudnej wody i nalania czystej.

Plac dla kamperów Rewal, Stellplatz

Podróż kamperem, to niezwykła przygoda, którą warto przeżyć choć raz. Za sprawą pojazdu, który w nocy pełni rolę noclegu, można zwiedzić dowolny obszar w kraju, nie martwiąc się o koszty, czy miejsca do odpoczynku.

Przemierzając Polskę kamperem, można poczuć się bliżej natury i odciąć się od otaczających nas codziennie czterech ścian. Wystarczy odpowiednie przygotowanie, aby podróż okazała się niezwykłą przygodą. Na co jednak warto zwrócić uwagę, wybierając ten środek transportu? Choć kamper zapewnia nam dużą swobodę, musimy zwrócić uwagę na to, w jakich miejscach będziemy mogli rozbić swój obóz. Warto pamiętać, że kampera należy zaparkować w miejscach, które są do tego odpowiednio przeznaczone.

Ośrodek Keja we wsi Pustkowo w gminie Rewal zapewnia parking dla kamperów wraz z serwisem. To niezwykle komfortowa usługa, która z pewnością zainteresuje turystów, którzy wybierają się na camperowy wypad w nadmorskie strony.

Serwis dla kamperów na terenie pola namiotowego i placu dla kamperów Keja daje właścicielom możliwość opróżnienia toalety, skorzystania z dostępu do czystej wody i opróżnienia brudnej, która nagromadziła się w trakcie użytkowania. Usługa serwisu dla kamperów jest niezwykle przydatna, szczególnie, gdy w okolicy nie ma miejsc, które pozwolą nam swobodnie zaparkować pojazd i wykonać podstawowe czynności higieniczne.

Parking dla kamperów nad morzem, Stellplatz

Warto pamiętać, że w nadmorskich miejscowościach, szczególnie tych turystycznych, obleganych przez tysiące przyjezdnych, komfort związany z parkowaniem pojazdów jest bardzo ograniczony. Szczególnie podróżując kamperem warto przygotować sobie miejsce, w którym to bezproblemowo zatrzymamy się na dłuższą chwilę, jednocześnie zyskując możliwość skorzystania z dodatkowych udogodnień.

W miejscowości Pustkowo miejscem przeznaczonym do parkowania kamperów bez wątpienia jest Keja, czyli Stellplatz oraz pole namiotowe nad morzem. Keja zapewnia specjalnie wydzielony plac dla kamperów, na który można swobodnie pozostawić swój pojazd, skorzystać z serwisu dla camperów, a także dołączyć do turystów, którzy biwakują na polu namiotowym lub zamieszkują wynajęte przyczepy kempingowe.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do skorzystania z oferty ośodka Keja! Warto dowiedzieć się więcej, szczególnie o usłudze wynajęcia placu dla kamperów oraz opcji serwisu kamperów nad morzem!
SZYBKI KONTAKT
606242025 pustkowo+48 606 24 20 25
mail keja pustkowokeja@keja.info.pl
pokoje blisko morza wynajem przyczep keja

NASZA LOKALIZACJA

mapka kontaktowa pustkowo